Príbeh neobyčajného chlapca: Tretie ucho-prvá skúsenosť

Autor: Martin Majtán | 4.1.2015 o 11:13 | Karma článku: 1,58 | Prečítané:  257x

Určite si viete predstaviť situáciu: ste samy doma takže v celom byte je prázdno. Už len to vyvoláva podvedomí pocit strachu, ale poďme ďalej. Sedíte si vo vašej izbe a zrazu počujete nejaké zvuky, prejdete celý byt a nikde nikoho. Áno, desivé. Často krát sa však tie zvuky dajú veľmi ľahko vysvetliť. Tieto príbehy budú o chlapcovi, ktorý má rozvinutý zmysel tretie ucho. Počuje ním často desivé zvuky, duše, alebo smiech, ktoré ale normálnymi ušami nepočujeme. Nebudem vám tvrdiť, že čo tu píšem je realita pretože aj tak by ste mi neuverili. Prajem vám dobré čítanie.

Prvá skúsenosť

Stalo sa to jedného decembrového večera. Ležal som na posteli vo svojej izbe. Oddychoval som pri notebooku. Jednoducho pohodový večer. Okrem mňa bol v dome iba pes. Zrazu som počul z vedľajšej izby nezrozumiteľný ženský hlas. Veľmi ma to vystrašilo no v dome okrem mňa a psa nikto nebol. Trvalo to iba pár sekúnd potom ten hlas utíchol. Bol som dosť vystrašený tak som to nechal tak. Po zhuba piatich minútach sa ten hlas ozýval znovu. Pes naňho začal vrčať. Zapol som nahrávanie zvuku. Po chvíli to opäť utíchlo. Prehral som si nahrávku no na nej nič okrem praskania v radiátoroch nebolo. Vtedy som zistil, že sa mi rozvinula táto schopnosť. Schopnosť počuť to čo normálnymi ušami nepočujem. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?