Astrálne cestovanie. Deň VIII. Druhá fáza sa začína.

Autor: Martin Majtán | 14.7.2014 o 12:30 | Karma článku: 1,58 | Prečítané:  277x

Po veľmi zaujímavom víkende na kurze druhého stupňa čchi-kungu som sa opäť dostal  písaniu. Dnes začínam s druhou fázou astrálneho cestovania, čo znamená nové cvičenia. Spolu sú tri. Trochu Vám ich priblížim.

Prvé cvičenie je zamerané na utíšenie mysle. Musíte sa sústrediť iba na jednu vec. Najľahšie to ide pri športe. Tam musíte rozmýšľať iba nad daným okamihom hry a ostatné myšlienky idú bokom. Ja s týmto cvičením problém nemám, keďže už dlhšie sa venujem čchi-kungu a tam k utíšeniu mysle prichádza vo veľkom množstve cvičení.

Druhé cvičenie je zamerané na vizualizáciu. Musíte sa sústrediť na jeden predmet všímať si všetky detaily. Ak si už myslíte, že ten predmet dokonale poznáte, tak zatvorte oči a predstavte si ho do najmenších detailov. Nejde to? Otvorte oči, ešte raz si prehliadnite predmet, opäť zatvorte oči a predstavujte si ho do najmenších detailov. Môžete začať s jednoduchými predmetmi a potom skúšajte aj zložitejšie.

Tretie cvičenie je koncentrácia na srdce. Existuje viacero spôsobov. Jedným z nich je sústredenie sa na búchanie Vášho srdca. Každé buchnutie prechádza celým Vaším telom. Vnímate len tiché bum, bum, bum. Nemyslite na nič. Sústreďte sa iba na srdce. Ďalším spôsobom je, že si predstavíte, že vy ste to srdce. Ste vo vnútri Vášho fyzického tela. Opäť vnímajte tlkot a prietok krvi srdcom. Iný spôsob zasa hovorí o tom, že Vaše srdce nadobúda rozmerov Vášho tela. Znovu sa sústreďte na tlkot.  Všetky tieto cvičenia potrebujú nejaký čas, aby ste pocítili zmenu. Je to na Vás koľko a či sa im budete venovať.

Tento týždeň sa teda venujem trom cvičeniam a to utíšenie mysle, vizualizácia a koncentrácia na srdce. Prvé a druhé cvičenie zatiaľ zvládam bez problémov a tá trojka chce ešte nejaký ten deň.

Teraz sa trošičku  vyjadrím k diskusiám pod mojimi príspevkami. Veľmi ma potešili najmä vyjadrenia manq-a, takže mu za ne ďakujem. PS: Prepáč za ten jeden nepochopený o lucidnom snívaní. Celkom ma zaskočilo aj to koľko ľudí to zaujme a prečíta si články o astrálnom cestovaní, Takže moja vďaka patrí všetkým mojim čitateľom. Opäť ma poteší ak mi niečo napíšete do diskusie. Napíšte mi aj o čom by ste chceli aby som písal. Na záver už len dodám: Ak spoznáte vlastnú dušu a zmeníte svet k lepšiemu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?