Astrálne cestovanie. Deň VII. Posledný deň v prvej časti.

Autor: Martin Majtán | 11.7.2014 o 12:12 | (upravené 11.7.2014 o 13:01) Karma článku: 2,35 | Prečítané:  213x

Tááák. Prvý týždeň sa pomaly končí a sním aj prvá časť astrálneho cestovania. V tento týždeň som zažil množstvo nových veľmi zaujímavých zážitkov, ktoré by boli pred nejakým rokom pre mňa len výplodom fantázie. Presvedčil som sa však na vlastnej koži, že je to reálne. 

Keď si to zrekapitulujem tak prvý deň som Vás oboznamoval s tým čo to vlastne astrálne cestovanie je a aké cviky sú v prvej fáze. V ten deň sa mi sníval sen v sne a ak si dobre pamätám, tak som si v tom sne rozpomenul na sny, ktoré sa mi predtým snívali. Druhý deň to bolo trochu odlišné od prvého. Opäť som sa síce zobudil zo sna do ďalšieho sna, ale hneď niekoľko krát po sebe. Vtedy to bolo pre mňa dosť metúce a keď som sa už zobudil do fyzického sveta, tak stále bolo pre mňa ťažké rozpoznať či je to len ďalší sen alebo už som vo fyzickom svete. Tretí deň bol ešte chaotickejší ako druhý. Bolo to zapríčinené tým, že som v sne žil celý deň. Keď som sa ráno zobudil tak môj deň sa až moc podobal tomu zo sna(Nepomohlo moc ani vyhýbanie sa tomu). Nakoniec som to uzavrel tým, že som zažil moc veľa rovnakých vecí. Dobre ideme ďalej. Štvrtý deň som zažil vedomé/lucidné snívanie. Bol to veľmi krásny zážitok. Opisoval som Vám čo to lucidné snívanie vlastne je a čo sa v ňom dá robiť. Piaty deň som Vám opisoval ako dosiahnuť vedomé snívanie, rôzne triky... Opäť som zažil krásne vedomé sny. Šiesty deň som zažil opäť lucidné snívanie, ale povedal som si, že Vám radšej napíšem o niečom inom. Vybral som si jeden z východných cvičebných systémov a to čchi-kung. Rozprával som hlavne o prvom stupni a najdôležitejšom hlavnom cviku.

A už sme pri dnešku. Dnes som nezažil žiadne vedomé snívanie a ani som nemal chaotické sny, kde by som mal problém rozoznať sen od fyzického sveta. Mal som iba obyčajné sny. Dokonale si ich pamätám a keď som sa ráno zobudil zostalo vo mne množstvo spomienok a emócii. Taký zvláštny pocit...

Každopádne Vám ďakujem, že ste moje články vydržali čítať celý týždeň. S druhou fázou začnem od pondelka, takže cez víkend asi nebude článok, pretože budem odcestovaný na kurze druhého stupňa čchi-kungu, kde asi nebudem mať internet. Takže v pondelok pokračujeme a zatiaľ prajem príjemné prežitie víkendu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície z Gorily o uplácaní poslancov?

O úplatkoch pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.

EKONOMIKA

Firmy sa bijú o zamestnancov. Čo to znamená pre ľudí?

Na pracovnom trhu chýbajú dlhodobo kvalitní zamestnanci.


Už ste čítali?