Astrálne cestovanie. Deň V. Taký menší tutoriál o lucidnom snívaní.

Autor: Martin Majtán | 9.7.2014 o 10:24 | Karma článku: 1,42 | Prečítané:  388x

Včera som Vám už opisoval, čo je to lucidné snenie, aké má výhody oproti obvyklým snom, a že si tam môžeme splniť všetky svoje túžby.  Keďže viacej ľudí  sa ma pýtalo, ako lucidne snívať tak som sa rozhodol, keďže som tvor lenivý napísať to iba raz a to do blogu. Ak sa chcete naučiť lucidne snívať , tak by ste si mali prečítať aspoň jednu z kníh v tomto balíčku http://www.uloz.to/xtizaou/astralne-cestovanie-lucidne-sny-knihy-10-rar

Keďže som dobrý človek a chcem Vám ušetriť čas a námahu, tak môžete v sne vyskúšať pár trikov. Prvý z nich je ten, čo som použil včera. Musíte sa poštípať alebo si dať facku. Pokiaľ to nebudete cítiť  tak snívate. A pokiaľ viete, že snívate tak sen je Váš. Ďalšou metódou je overovanie cez zmeny. Pozrite sa na hodiny odvráťte zrak a pozrite sa na hodiny znovu. Čas sa zvykne meniť(teraz nemyslím tých pár sekúnd, čo prebehlo kým ste sa nepozerali) . Tento istý postup platí aj pre text. Nájdite si v sne nejaký text, prečítajte, potom sa odvráťte a prečítajte znovu. Ak ste v sne tak ten text sa zvyčajne zmení.   Iný postup zasa hovorí o tom, že v sne máme viac prstov ako v skutočnosti. 

Keby sa Vám však v sne nepodarilo uskutočniť ani jednu z týchto metód, tak nezúfajte spoľahnite sa na svoj mozog. Zamyslite sa nad tým, či robíte vec, ktorá by vo fyzickom svete bola pre Vás možná. Tiež sa zamyslite nad miestom, kde sa nachádzate, či je vôbec možné aby ste sa tam vo fyzickom svete ocitli. Osoby alebo veci zvyknú meniť tvar, tak si to všímajte. Napríklad, že ste vo sne stretli kamaráta, ale bol nejaký iný. Mal vlasy inej farby ako v skutočnosti, alebo bol chudší či tučnejší, obrí alebo mal trpasličí vzrast?  Stalo sa Vám, že ste sa vo sne niekam teleportovali na iné miesto?  Toto všetko sú veci, ktoré ak si vo sne uvedomíte,  tak máte vyhrané.  Môžete lucidne snívať.

Ďalšia metóda hovorí, že ak pôjdete spať unavený, potom spíte päť hodín, následne ste hodinu hore a sústredíte sa na to, že budete vedome snívať tak pravdepodobnosť výskytu vedomého(lucidného) sna, keď pôjdete po tej hodine spať je oveľa vyššia ako predtým.

Teraz som vám popísal niekoľko metód na vedomé snívanie. Ak sa Vám to aj tak nepodarí tak nezúfajte, na prvý pokus to nešlo ani mne. Prípadne si preštudujte knihy a naučte sa o vedomom snení viac. Všetky poznatky sa Vám zídu. A pre tých, ktorý by chceli viac ako len vedomé sny tak do toho balíčku som pribalil aj nejaké ďalšie zaujímavé knihy.

Ja som mal opäť krásny vedomí sen, kde som si mohol plniť svoje túžby. Len škoda, že som musel vstávať.  A ako hovorím vždy ak máte nejaké nezodpovedané otázky tak mi napíšte. Pre dnešok to je všetko a čítajte môj blog aj zajtra.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Na slovenskom politickom cintoríne je tlačenica. Ako vôbec začať?

Zdá sa, že slovenský volič si bude musieť ešte nejaký čas vystačiť s dnešnou ponukou. Ibaže by Babiš založil pobočku ANO v Bratislave.

KOMENTÁRE

Trúfalosť Ruska v Sýrii

Posmech Západu zo zastaranej armády akosi ignoruje podstatu: Putin nepozná škrupule.


Už ste čítali?