Astrálne cestovanie. Deň IV. Lucidné snívanie.

Autor: Martin Majtán | 8.7.2014 o 10:22 | Karma článku: 3,45 | Prečítané:  318x

Čo je lucidné snívanie? Je to druh snívania, počas ktorého viete, že snívate. Je v celku pravdepodobné, že sa Vám to už niekedy stalo. Určite ste z toho mali dobrý zážitok, keďže si môžete upravovať priebeh sna podľa seba. Išli ste napríklad po ulici, snívala sa Vám nočná mora, pred Vami sa objavila nejaká strašidelná postava a vy ste si povedali, že nie takto to nebude a “premenili“ ste ju na niečo prijateľnejšie. Alebo ste mohli meniť prostredie v ktorom ste sa nachádzali. Mohli ste robiť úplne všetko, bez nijakých obmedzení. Všetko po čom ste kedy túžili, ale vo fyzickom svete to bolo pre Vás nemožné alebo takmer nemožné. Priali ste si niekedy byť čarodejníkom alebo kráľom či kráľovnou? V lucidnom sne toto všetko je možné. 

Teraz však už prejdem k svojmu snu. Konečne po pár dňoch sa mi nesnívali sny v snoch, ale sníval sa mi sen v ktorom to začalo podobne ako v snoch z predchádzajúcich dní, ale v sne som si povedal, že odskúšam či je to sen alebo realita. Tak som si strelil jednu poriadnu facku. Nebolelo to. Uvedomil som si, že snívam a vtedy sa začal môj doteraz najkrajší sen v živote. Mohol som robiť čokoľvek. Naplniť všetky svoje túžby z detstva. Mohol som lietať, čarovať, premieňať sa, dostať sa na miesta kde som vždy chcel byť a mohol som byť s ľuďmi s ktorými som chcel byť. Bol to môj najšťastnejší zážitok v živote. Keď som sa ráno zobudil tak pocit šťastia a spokojnosti pretrvával a pretrváva ešte aj teraz a tak ľahko sa ho asi nezbavím.

Čo by som Vám k tomu ešte povedal? Asi už len to čo opakujem pri každom svojom článku. Mali by ste to vyskúšať a ak už nie astrálne cestovanie tak minimálne lucidné sny. Každý má predsa svoje nesplnené sny, ktoré by chcel zažiť aspoň vo sne.

Ak by ste predsa prejavili záujem to vyskúšať, tak mi napíšte a ja Vám pošlem materiáli ohľadom lucidného snívania alebo poradím ako na to.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kde sa darí zločinu? Policajti prekreslili mapy kriminality

Krádeží a ďalšej ekonomickej trestnej činnosti oproti minulému roku ubudlo. Polícia hlási viac násilností a mravnostnej kriminality.

KOMENTÁRE

Je tu pakt o neútočení: Vláda, extrémisti, propaganda

Slovenská reakcia ostáva nulová.

EKONOMIKA

Fico zabral Gabčíkovo, aby ho opravil. Ani po mesiacoch s tým ani nezačal

Celý spor je na medzinárodnej arbitráži.


Už ste čítali?