Astrálne cestovanie. Deň III. Je pri astrálnom snení možné vidieť budúcnosť?

Autor: Martin Majtán | 7.7.2014 o 10:51 | (upravené 7.7.2014 o 17:46) Karma článku: 3,89 | Prečítané:  366x

Dnešný snenie bolo tak trochu neobvyklejšie. Opäť som sa zobudil zo sna do ďalšieho sna, ale tento sen bol iný ako všetky doteraz. Sníval sa mi celý deň od rána až do neskorého poobedia. Zhruba od pol siedmej až do štyroch poobede. Ale nielen dĺžkovo sa ten sen líši od tých ostatných. V celku ma to fascinuje, ale ten sen sa mi stáva realitou aj vo fyzickom svete. Popíšem Vám jeho priebeh od začiatku.

Ráno som vstal a zapol som si televízor, kde dávali teleráno. Teleráno nesledujem a keďže som bol aj hladný tak som vypol telku a šiel do kuchyne sa naraňajkovať. Tam bola moja mama a núkala mi marhuľový koláč. Potom som mal ísť zbierať marhule. Tak som si teda z neho dal a zapol som si notebook. Išiel som na svoj blog a potešil som sa keď som videl čísla prezretí mojich článkov. Potom som išiel von so svojím psom. Cestou som stretol jediné auto a to modrú dáciu. Ďalej viem, že som mal na obed hovädzie mäso so zemiakmi a že poobede som išiel von so svojím bývalým spolužiakom. Zvyšok je nejaký zahmlený.

Teraz začnem opisovať čo sa mi skutočne dneska stalo. Zobudil som sa opäť riadne zmätený keďže som už v sne tento deň prežil a  nemusel som sa rozpomínať na sen lebo som si ho detailne pamätal. Išiel som teda pozrieť čo je v televízii a bolo tam teleráno. Vtedy ma to dosť zaskočilo, ale povedal som si, že môj mozog si pamätal, že v pondelok ráno dávajú v telke teleráno. Išiel som teda do kuchyne, kde bola moja mama a ponúkala mi marhuľový koláč. To som ešte nejako pre dýchal, lebo môj mozog si mohol dať do súvislostí, že keď sme ho mali včera a nezjedol sa tak bude aj dnes. Následne ma mama poslala zbierať marhule, ale to bolo normálne lebo každý deň sa zbierajú. Potom keď som dozbieral zapol som notebook a prezrel si čísla prezretí na mojom blogu. Zhodovali sa s tými zo sna čo som si povedal, že dobre náhoda aj keď už mi nebolo všetko jedno. Išiel som  so psom von a potešil som sa keď som stretol viac aut, ale nie modrú dáciu. Keď som sa už vracal domov tak oproti mne jedna išla. Detaily v nej boli síce iné ale bola modrá. No to je trochu moc náhod na pár hodín. A aby som nezabudol tak na obed budem mať presne to isté a ísť von so svojím bývalým spolužiakom som dohodnutý už pár dní. Čo ešte k tomu povedať? Videl som snáď svoju dnešnú budúcnosť? Alebo je to len veľká zhoda náhod? Urobte si každý svoju vlastnú mienku.

Ku koncu by som chcel ešte povedať, že som rád, že toľko ľudí zaujíma astrálne cestovanie a mali by ste to vyskúšať všetci. Je to jav neobmedzených možností.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?