Astrálne cestovanie. Deň II.

Autor: Martin Majtán | 6.7.2014 o 12:09 | Karma článku: 3,55 | Prečítané:  457x

Tento článok nadväzuje na Astrálne cestovanie. Deň I. Pred tým ako začnete čítať tento článok odporúčam Vám si prečítať predchádzajúci, pretože je tam dosť vecí vysvetlených a každý ďalší článok aspoň v niektorých častiach na seba nadväzuje.

Môj druhý zážitok s astrálnym cestovaním sa od prvého trochu líši. V predchádzajúcom článku ste si prečítali, že som v sne astrálne cestoval a nemal som si v tom sne problém zapamätať svoje sni z tej noci. Keď som sa potom ráno prebal chvíľu mi trvalo si uvedomiť kde som, respektíve či sa už naozaj mysľou a dušou nachádzam vo fyzickom svete. Toľko k rekapitulácii. Dneska sa mi stalo niečo podobné. V sne som si myslel, že som sa zobudil a snažil som sa rozpamätať čo sa mi snívalo, ale nešlo mi to. L Skúsil som teda použiť tú “čarovnú“ formulku, ale ani tá nezabrala. Následne som sa zobudil a pamätal som si ten sen predtým, ale chcel som sa rozpamätať aj na ďalšie predchádzajúce sny. Opäť to však nešloL,ani keď som opakoval slová na rozpamätanie. Tie však takisto nezabrali. A ja som sa opäť zobudil. Teraz som už vôbec nechápal čo sa deje. Dva predchádzajúce sny som si pamätal, ale tie pred tým nie. Opäť sa mi ich nijako nepodarilo rozpamätať. Keď som sa následne zobudil už som myslel, že  mojich snoch skončím navždy. Vykašlal som sa na rozpamätávanie a išiel som si pre notebook napísať článok. Avšak ako náhle som na notebooku stlačil zapínacie tlačidlo, tak som sa zobudil. Našťastie , ale už dúfam, že do fyzického sveta. Teraz som tak trochu zmätený, ale bol to dobrý zážitok. Odporúčam vám to vyskúšať a čítajte opäť zajtra. Čaute.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?