Astrálne cestovanie. Deň I.

Autor: Martin Majtán | 5.7.2014 o 18:23 | (upravené 6.7.2014 o 12:13) Karma článku: 3,27 | Prečítané:  776x

Zdravím všetkých čitateľov tohto článku. Skôr ako začnem popisovať svoje prvé skúsenosti s astrálnym cestovaním, tak najprv Vás oboznámim stým, čo to vlastne astrálne cestovanie je, pretože predpokladám, že nie všetci to asi vedia :). Takže astrálne cestovanie podľa wikipédii je odloženie fyzického obalu spirituálnejšou časťou tela, vznesenie sa do iných dimenzií a na konci svojej striebornej šnúry navštívenie inej časti sveta. Z tejto definície sa len ťažko chápe čo tým bolo myslené, ale tak v skratke astrálne cestovanie je, keď Vašou dušou, mysľou a emóciami sa nachádzate v astrálnej rovine(astrálnom svete). Tu sa však vyskytuje otázka: „Čo je to astrálna rovina?“. Je to jedna z dvoch rovín piatich dimenzií. Neodborne je to svet bez fyzických hraníc. Všetci z nás ho dobre poznáme a vstupujeme do neho každý deň. Astrál je miesto kam vstupujeme vo svojich snoch.

Pred pár dňami konkrétne predvčerom  som našiel super knihu o astrálnom cestovaní. Táto kniha opisuje osem týždňový kurz o astrálnom cestovaní a zatiaľ sa mi dosť pozdáva. Ak chcete môžete si ju stiahnuť na http://3oko.sk/resources/astral_kurz.zip .

V knihe som sa dočítal, že v prvom týždni by som sa mal naučiť uvoľniť si telo a zapamätávať si svoje sny. Keďže už dlhšie cvičím čchi-kung tak s uvoľňovaním tela som nemal problém, ale čo so zapamätávaním si snov? Našťastie v knihe je návod ako nato. Základom je aby som sa po prebudení nepohol, maximálne otvoril oči a potom ich hneď zatvoril. Potom sa mám snažiť rozpamätať sa na svoje sny do detailov. Ak by sa mi to nedarilo mám si hovoriť slová Raom Gaom podľa návodu v knihe.  Tak som to teda skúsil. Večer som išiel spať tak ako inokedy. Ráno som sa zobudil, nepohol som sa a začal som sa rozpomínať na sny z noci. Išlo to celkom ľahko ani som nemusel hovoriť slová Raom Gaom. Celý nadšený som išiel za mamou v kuchyni a rozprával som jej o mojich snoch a že som to dokázal. Potom som sa zobudil. Chvíľu som nechápal čo sa deje. Bolo to predsa také reálne... Dokonca som si pamätal ako som sa v tom sne rozprával s mamou o tom, že je sobota a nie piatok. Keď som sa však pozrel na svoj mobil svietilo tam, že je piatok a ja som nechápal. Keď som sa už po ozajstnom prebudení rozprával s mamou a pýtal som sa jej na deň tak vravela, že je sobota a že som sa s ňou dnes ešte nerozprával lebo len teraz som vstal. No tak na prvý pokus to podľa môjho úsudku nebolo zlé a teším sa na zajtra. Týmto sa s vami lúčim a veľa šťastia s astrálnym cestovaním.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?